Написати листа Сторінка у ФБ


Підтримуючи існуючу традицію, Печерська сотня, як завжди в січні місяці проводить курінний збір. Вже котрий рік поспіль він відбувається на території Печерської слободи, в місці, де саме формувалась та існувала Печерська сотня за часів Богдана Хмельницького. Завдяки нашій співпраці з музеем Івана Гончара, клуб має можливість з дозволу керівництва музея проводити ці зустрічі в максимально автентичному історичному середовищі. Дякуємо за таку можливість.

На цій зустрічі відбулись звіти курінного отамана та підскарбія куреня за 2018 рік, було прийнято до лав куреня нових людей та переведено в постійний статус реєстровців та джур тих,хто пройшов річний випробувальний термін.

Обговорювались наші календарні плани по заходам на 2019 рік(їх анонс можна побачити у відповідному розділі на нашому сайті).

Пройшли щорічні вибори курінного отамана та підскарбія куреня (залишились Сасько Харченко та Дмитро Набитович), крім того Товариство обрало курінним писарем на 2019 рік Артема Бияка.

Продовжились наші гастрономічні пошуки та практичні експеременти із святковою кухнею на 17 століття. Під незмінним керівництвом Дмитра Татарчука, та при його активній участі цього разу ми куштували варених осетрів, запиваючи їх медом та пивом. На сніданок в курені подавали горохову кашу із шматочками сала та теплу горілку.

Були раді бачити за спільним столом наших старих друзів по захопленню Свята Міняйла, Платона, родину Макацьоби, чудового майстра-реконструктора, спеціаліста по пошиттю взуття Олексія Малева та майстриню і реконструктора Ларису Смашнюк.

Дякуємо всім, хто готував цю подію ,приймав в ній участь і приєднався до нас для загального спілкування. Маємо надію, що на нас чекає цікавий, та наповнений реконструкторськими подяіми рік.

ВІГ "Курінь печерської сотні Опанаса Предримирського Київського реєстрового козацького полку". 2016 - 2019 р.р.