Військово-історичний фестиваль Schola Militaria

Кам'янець-Подільський

29.09-01.10.2017

Illustration

Щороку, на початку жовтня Печерська сотня вирушає нести гарнізону службу та проводити тренування в Кам'янець Подільський. Ідея цього року-відтворення життя залоги замку XVII століття. З повноцінними караулами (на воротах та при вході до історичного табору), щоденними заняттями по вогневій підготовці та переміщенню на полі бою у складі десятків та сотні, лучним турніром, цікавими лекціями про навігаційні прилади того часу (астролябії, квадранти) та козацький скоропис. І родзинка заходу - нічний концерт-лекція знавця музики XVII-XVIII століття Тараса Компаніченко. 

Illustration

Курінь приймав активну участь у всіх заходах, паралельно працюючи з нашим оператором - Володею Хоменко, який продовжував записувати цикл відео лекцій "Реєстрова історія", доповнивши їх серіями розповідями про козацький табір (Тарас Тимчак), польську піхоту-гайдуків (керівник кам`янецького клубу Олександр Заремба) та турецьких яничар (керівник клубу Святослав Кузьміч). Крім того ми перший раз спробували пограти в старовинну командну гру - Гилка, отримавши купу задоволення та вражень від змагання.

Illustration

Завдяки дружній роботі команди вдалося зробити практично все, що було заплановано куренем на ці три цікавих дні. Повертались стомлені, але задоволені результатом та отриманими ємоціями. Окрема подяка Олександру Зарембі, керівнику клуба гайдуків та директору Кам`янецької фортеці - музею та Тарасу Компаніченку за його талант та знання теми. Ну і звичайно всім адекватним учасникам фестивалю, що разом із нами несли навантаження та складності гарнізонної служби.

Відео з фестивалю

Фестиваль живої історії SCHOLA MILITARIA

Schola Militaria 2017У пошуках української мрії

Тренування мушкетерів (стройова підготовка + стрільба). Schola Millitaria - 2017

Тренування мушкетерів (стройова підготовка). Schola Millitaria - 2017

Тренування лучників. Schola Millitaria - 2017

Тарас Компаніченко. Schola Militaria 2017

Тарас Компаніченко. Schola Militaria 2017

Made with