Міжнародний фестиваль Schola MilitariaКам'янець-Подільський

19-22.09.2019

Illustration

Ще за рік до фестивалю Печерська сотня прийняла рішення, що в 2019 році ми спробуємо приїхати на захід за день до його відкриття, щоб відпрацювати максимально всю програму запланованих заходів. 
Тому для нас все почалось ще в четверг із встановлення історичного табору та поділом Товариства на три курені + артилерійський розрахунок, що обслуговував замкову гармату. 

П'ятниця запам'яталась лучним турніром, спільною грою із кам'янецькими гайдуками в гилку (щось схоже на бейсбол,але із українським корінням) та смолоскипною ходою до міської Ратуші.

Субота почалась із тренувань у складі піхотного підрозділу спільно із гайдуками, відпрацюванням стройових вправ для пересування на полі бою та індивідуальною підготовкою кожного бійця (вміння швидко і безпечно заладовувати свій самопал для ведення вогню). В другій половині дня - реконструкторський бій із пікінерами та польською піхотою на кам'янецьких городах, що вже не перший рік потерпають від реконструкторів 17 століття.

Illustration

Чудовий суботній день закінчився не менш чудовою учтою (банкетом) в старій вежі замку, із автентичними напоями та стравами, під запальну живу музику.

Неділя - на прохання Каштеляна замку, пана Заремби активно надуваємо повітряну кулю, та пробуємо відправити її в небо. На це уходить майже весь ранок, а потім офіційне закриття заходу. Фото, збори, прощання і в дорогу. Чергова школа залишилась позаду, зроблені певні висновки, отримані позитивні емоції та корисні навички. 

Дякуємо Сашку Зарембі за організацію та керівництво. Польському інституту за спонсорську допомогу, учасникам із Польщі, Білорусі та України за гарну атмосферу. Окремо - нашим маленьким джурам, що максимально старались бути корисними і не заважати іншим робити свою справу. У Вас вийшло. Чекаємо на Вас і далі в лавах Печерської сотні на інших заходах.

Illustration
Made with